کلینیک زیبایی شانا


اگر به دنبال زیبایی و سلامت خود هستید ما خدمات زیبایی و درمانی کاملی را برایتان مهیا کرده ایم که توسط تیم پزشکان متخصص دارای بورد برتر با مناسب ترین قیمت و بیشترین تاثیر و با استفاده از جدیدتربن تجهیزات پزشکی درجه یک ، امکانات vip و با کیفیت بالا ، توسط کارکنان مجرب و آموزش دیدیه به مراجعین ارائه می دهیم.

مرکز زیبایی کلینیک شانا با به کارگیری پزشکان متخصص دارای بورد برتر و هم چنین تجهیزات به روز دنیا، شرایطی را برای شما فراهم نموده است تا با اطمینان خاطر و بدون هر گونه دغدغه و نگرانی و هم چنین مناسب‌ترین قیمت، با کیفیت‌ترین عمل‌های زیبایی را با بیشترین اثربخشی با خیال آسوده انجام دهید.

ارائه خدمات قبل و بعد از انواع عمل‌های جراحی و زیبایی، محیطی بهداشتی، کارد مجرب، امکانات VIP و استفاده از جدیدترین تجهیزات و متد‌های درمانی موجب شده تا تمامی مراجعه‌کنندگان با رضایت خاطر از مجموعه کلینیک شانا صحبت کنند.

از خدمات این کلینیک میتوان به کاشت مو و کاشت ابرو  اشاره کرد و در کادر خود دارای بهترین جراح بینی تهران و همچنین بهترین جراح پلک تهران میباشد.

در  شانا یک تیم مجرب از مشاوران زیبایی، جراحان پلاستیک خانم و آقا و چند پزشک برجسته متخصص پوست و زیبایی داریم.

ما با بهره گیری از توانایی های بی نظیر کادر خود و تجهیزات فوق پیشرفته ، مانند یک خانواده در کنار شما هستیم تا تمامی دغدغه شما برای زیباتر شدن را با همکاری یکدیگر برطرف کنم.

  1. 99 درصد لبخند رضایت
  2. خدمات تعریف شده
  3. 10 سال سابقه فعالیت

تماس با ما


ارسال نظر

Loading...