کلینیک تخصصی پوست و مو سپنتا


کلینیک تخصصی پوست و مو سپنتا با بیش از ۲۰ سال تجربه و همراه با مجموعه ای کامل از برترین تجهیزات و تکنولوژی روز دنیا و با بهره مندی از پزشکان مجرب و پرسنل دلسوز، کلیه خدمات جوانسازی پوست ، پاکسازی پوست ، لیزر موهای زائد ، کاشت مو ، تزریقات و جراحی های زیبایی و…. را به مراجعین گرامی ارائه می دهد.

همچنین با متدهای روز دنیا در زمینه کاشت و پیوند موی طبیعی ، تمامی مراحل کاشت با دقت بالا و رعایت کلیه اصول توسط تیم متخصص پزشکی، تکنسین های مجرب و کادر خوش برخورد به صورت کاملا طبیعی در این کلینیک انجام می گیرد که این امر موجب رضایت بالای متقاضیان کاشت مو و ابرو شده است.  

کلینیک تخصصی سپنتا همگام با دانش پزشکی و تغییرات به روز در عرصه زیبایی، تلاش می کند با ارائه خدمات مدرن همراه با کمترین عارضه و دوره نقاهت،گامی بلند و موثر در تسهیل کردن مسیر رسیدن به چهره ایی ایده آل بردارد.

این مجموعه به عنوان مجهزترین کلینیک پوست و مو و بهترین کلینیک کاشت مو در شمال تهران واقع در اندرزگو همواره آماده ی خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد و زیبا جویان عزیز می توانند تمامی خدمات زیبایی را با بهترین کیفیت و برترین تکنیک های موجود که مورد تایید وزارت بهداشت ایران و اتحادیه اروپا می باشند دریافت نمایند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...