کلینیک ساعی


کلینیک تخصّصی پوست و موی «ساعی» برای شما مکانی آرامش بخش را برگزیده است. این کلینیک با بهره مندی از کادری مجرّب و کارآزموده و کیفیّت خدمات و سرویس های پزشکی مثال زدنی، مدت هاست مشغول خدمت رسانیست و به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو نیز معرفی میشود..

همچنین کار مدیریتی که در اداره این مجموعه بکار برده می شود در نوع خود یک مدل بومی شده از استانداردترین اشکال مدیریت بین الملل است که می تواند الگوی بسیاری از مؤسّسات همکار و حتی غیر همکار باشد. رفتارهای حرفه-ای و به روز دنیا در زمینه پزشکی و زیبایی، مانند: الگوهای آموزش منابع انسانی، روزآمد بودن فرمول های منحصر بفرد مشتری مداری، کیفیّت خدمات و مناسبات انسانی و حتی مالی و اداری بکار رفته در ساختار مدیریت این مجموعه طی ده سالی که از سابقه فعالیّت آن می گذرد این مجموعه را در سطح باکیفیّت ترین مدل های مدیریت محافل پزشکی معرّفی نموده است.

کلینیک تخصصی زیبایی پوست و مو ساعی واقع در منطقه جردن تهران یکی از مجهزترین و به روزترین کلینیک های زیبایی در تهران می باشد. در این کلینیک زیبایی خدمات زیادی از جمله جوان‌سازی پوست، رفع موهای زائد، مادلینگ صورت، روشن کردن پوست و از بین بردن لک و همچنین کاشت مو، کاشت ابرو ، لیزر موهای زائد و بسیاری از خدمات تخصصی زیبایی دیگر عرضه می شود.

کلینیک پوست و موی ساعی با مجوز رسمی فعالیت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شماره ثبت ۳-۱۴۸۶۵۰ خدمات نوینی مانند کاشت مو را زیر نظر جمعی از بهترین متخصصان پوست و موی تهران ارائه می دهد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
  • علی رضایی
    سلام خیلی از رفتار پرسنل کیلینیک ساعی خوشم اومد نظافت اتاق عمل رعایت شده بود عملشون هم که از همه بهتر. پیشنهاد میکنم برای عمل صورت و زیبایی چهرتون به همچین کیلینیکی برید
    • مدیر سایت

      ممنون از اطلاع رسانی و نظر دهیتون