کلینیک رویان سلامت


مجموعه کلینیک های تخصصی پوست و مو و زیبایی رویان سلامت (آپاما) با چندین مرکز بزرگ و مجهز در کشور عزیزمان ایران و ارائه خدمات بین المللی در کشورهای همسایه (عمان، عراق، اقلیم کردستان و …) با بهره گیری از علم روز و پیشرفته ترین تجهیرات پزشکی مورد تایید FDA آمریکا و CE اروپا و کادر متخصص و مجرب با مشاوره رایگان ۲۴ ساعته در خدمت شما سروران عزیز می باشد.

بیش از ۱۰ سال است که با افتخار در عرصه خدمات زیبایی با مدرنترین شیوه ها در سطح کشورهای پیشرفته دنیا در خدمت هموطنان عزیز هستیم.

کسب عنوان های مختلف در این عرصه توسط پزشکان حاذق مجموعه و ثبت روش های مدرن در زمینه زیبایی و کاشت مو ، کلینیک رویان سلامت را به عنوان یک برند برتر از دیگران متمایز کرده و این امر تحقق نیافته مگر با تلاش و پشتکار شبانه روزی و تحقیقات فراوان و بالابردن سطح علمی در مجموعه رویان سلامت و توجهات خاصه خداوند متعال.

با افتخار به اطلاع می رساند مجموعه کلینیک های رویان سلامت در چهارمین کنگره بین المللی سلامت‌ کشورهای اسلامی به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو ایران برگزیده و تندیس طلایی و لوح افتخار بهترین کلینیک زیبایی در راستای خدمات زیبایی و سلامت نوین از بین ده ها کشور شرکت کننده در این کنگره بین المللی را بدست آورده و باز هم در سکوی افتخار برترین و بهترین ها قرار گرفته است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • حسینی
  سلام برای تزریق چربی به صورت سوال داشتم وقیمتش میخواستم ببینم چنده
  • مدیر سایت

   سلام. برای پرسش سوالات و آگاهی از قیمت ها با شماره تلفن کلینیک مورد نظر (کلینیک رویان سلامت) که در همین صفحه قرار داده ایم تماس بگیرید.

 • مهناززارعی
  سلام وقت به خیر دوتا سوال داشتم یکی هزینه چربی صورت دومین سوال هزینه لیفت شقیقه وپیشانی (جراحی) ممنون می شم پاسخ دهید
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما.

   برای دریافت اطلاعات دقیق و کامل با مرکز رویان سلامت تماس بگیرید و بفرمایید که از طرف سایت ایستگاه زیبایی تماس میگیرید تا قیمت های ویژه را اعلام کنند.

 • میثم حیدری
  برای کاشت مو
  • مدیر سایت

   کلینیک رویان سلامت آماده ارائه انواع روش های کاشت مو میباشد.

 • حمیدحسینی
  سلام برای درمان پیسی راهنمایی میخواستم لطفا
  • مدیر سایت

   سلام. میتوانید برای راهنمایی با کلینیک رویان سلامت که شماره و آدرس آن را قرار داده ایمتماس بگیرید.