کلینیک دکتر محمد علی نیلفروش زاده


ما مفتخریم که با استفاده از پیشرفته ترین فناوری ها و دستگاه های روز دنیا، بالاترین سطح سرویس در حوزه زمینه پوست و زیبایی مخصوصا کاشت مو را با حضور تیم کاملی از تکنسین ها، دستیارهای پزشک، پزشکان و متخصصین پوست ارائه می دهیم. متخصصین این مجموعه تجربیات کاملی در زمینه پیشگیری، تشخیص و درمان حوزه پوست و مو، جوانسازی پوست و زیبایی دارند و همین باعث شده است به عنوان بهترین کلینیک کاشت مو شناخته شود. این نکته که این متخصصین همیشه در صدر تحولات پوستی جهانی قرار دارند باعث بهره مندی هر چه بیشتر مراجعین می شود. در حال حاضر این کلینیک مجهز به جدیدترین و معتبرترین دستگاهای ساخت آمریکا و اروپا است که همگی دارای تائیدیه های FDA آمریکا و CE European می باشند. همچنین این کلینیک اولین مرکز پیوند مو در ایران بوده و دارای بیشترین پرونده در این حوزه میباشد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...
 • عرفان حیرم
  سلام به دکتر عزیز و همکاران محترم ایشان بنده تقاضای ویزیت حضوری جهت پیوند مو ی سر رو دارم. با تشکر.
  • مدیر سایت

   سلام خدمت شما. با کلینیک کاشت مو نیلفروش زاده تماس بگیرید و بفرمایید که از طرف سایت ایستگاه تماس میگیرید تا از خدمات ویژه این کلینیک از طرف ما استفاده کنید.

 • علی رضائی
  من تو أين كلينيك كاشت موي سر انجام دادم بعد از گذشت ٧ ماه هنوز موهاي سرم در نیومده اصلا نصف سر من سفيده هنوز خيلي هم پول ازم گرفتن واقعا انتظار أين سرو نداشتم مراجعه نكنيد به اينجا
  • مدیر سایت

   عزیز افراد زیادی هم به نتایج فوق العاده ای رسیدند و رضایت کامل داشتند و دارند.