کلینیک خانه سفید


کلینیک پوست و موی خانه سفید از سال ۸۲ مشغول فعالیت در زمینه خدمات زیبایی است. این مجموعه بیش از ۱۵ سال قبل توسط دکتر قاسم اصلانی، بنیانگذار مجموعه، راه اندازی شد.

در آغاز کار فعالیت مجموعه ی خانه سفید محدود به خدمات ویزیت و لیزر موهای زائد بود. به مرور زمان خدمات بیشتری مانند جوانسازی پوست، لیزر مو، کاشت مو و کاشت ابرو با پیشرفته ترین و بروزترین دستگاه ها به فعالیت های کلینیک اضافه شد. کلینیک پوست و موی خانه سفید امروز به عنوان مجهزترین کلینیک پوست و موی تهران آماده ی خدمت رسانی به مشتریان است.

تا به امروز کلینیک پوست و موی خانه سفید با بیش از ۵۰ پزشک متخصص پوست و مو همکاری داشته است. این همکاری با هدف جلب رضایت مشتریان و ارائه ی خدماتی با کیفیت صورت گرفته.

طی مدت فعالیت، مجموعه ی خانه سفید چالش هایی هم داشته است. دعوت از پزشک های حاذق و تحصیل کرده در دانشگاه های ایران و آمریکا همزمان با تعیین قیمت های مناسب برای مشتریان یکی از چالش هایی بود که مجموعه با آن روبرو بود.

انتخاب محل مناسب برای کلینیک پوست و موی خانه سفید نیز چالش های خود را داشت. محل کلینیک باید به نحوی انتخاب میشد که دسترسی آن برای مشتریان راحت باشد، از طرفی ای محل باید ویژگی های مورد نظر مراجع ذیصلاح وزارت بهداشت را نیز شامل میشد.

موقعیت مناسب، تنوع تجهیزات و تکنولوژی مدرن، و خدمات قابل اطمینان این مرکز توانسته است متخصصین پوست و جراحی بسیاری را به خود جلب کرده که در حال حاضر با این مرکز همکاری دارند و همین موارد باعث شده تا این کلینیک به عنوان بهترین مرکز کاشت مو شناخته شود. امکان دسترسی و مشاوره با این متخصصین و اساتید برجسته پوست کشور این امکان را فراهم می سازد تا صحیح ترین روش های درمانی در این مرکز انجام شود.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...