دکتر رفیع پرنیا


دكتر رفيع پرنيا

  • فوق تخصص جراحى ترميمى پلاستيك و زيبايى و لیفت سینه
  • عضو هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى
  • عضو انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى (IPRAS)
  • عضو انجمن جراحان پلاستيك وزيبايى ايران
  • عضو جامعه جراحان ايران

من درسال ١٣٦٦ همزمان با گرفتن بورد تخصصى جراحي عمومى به عنوان هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى كرمان مشغول كار شدم و تجربياتى در آموزش دستياران جراحى و اعمال جراحي بزرگ به دست آوردم.

از سال ١٣٦٩تا ١٣٧٢دوره فوق تخصص جراحى پلاستيك وزيبايى را در دانشگاههاى علوم پزشكى  ايران ،دانشگاه علوم پزشكى تهران و علوم پزشكى شهيد بهشتى گذراندم.

از سال ١٣٧٢ به عنوان هيئت علمى دانشگاه علوم پزشكى اروميه وبنيان گذار جراحى پلاستيك وزيبايى در غرب كشور شروع به كار كردم ودر اين مدت صدها كلاس اموزشى در رابطه با جراحي پلاستيك و زيباى بر گزار كردم.

دوره هاى كوتاه مدت آموزشى در كشورهاى آمريكا انگليس و آلمان داشتم ودر بسياري از گنگره هاي خارجى وداخلى جراحى  پلاستيك وزيبايى مقاله علمى وسخنرانى ارائه كردم.

در اين مدت با افتتاح مطب و كلنيك خصوصى اقدام به انجام هزاران مورد عمل جراحي پلاستيك وزيبايى كردم و تجربيات گرانبها در عمل جراحى زيبايى بينى (رينوپلاستى) ،صورت (face lift)، پلك، گونه ،سينه (مامو پلاستى وپروتز) وشكم (ابدومينوپلاستى ) وليپوساكشن وليپوماتيك به دست اوردم و اين تجربيات را با شركت سالانه در كنگره هاى انجمن جهانى جراحان پلاستيك و زيبايى و انجمن جراحان پلاستيك وزيبايى ايران به اشتراك گذاشتم وتجربياتم را با يافته ها وتكنيك هاى علمى جديد به روز كردم وغنا بخشيدم.

با پشتوانه ٢٤سال كار جراحى پلاستيك  و داشتن نتايج درخشان خيلى از بيماران كه از اعمال و دخالت هاى افراد غير جراح پلاستيك صدمه ديده اند ودچار عارضه شده اند به مطب وكلينيك من مراجعه مى كنند كه اقدام به بر طرف كردن مشكلات اين بيماران مي كنم.

دکتر پرنیا بهترین دکتر کاشت مو و همچنین بهترین جراح بینی نیز شناخته شده است که خدمات زیر را در لیست خدمات تخصصی و ویژه خود قرار داده است و به بهترین شکل ارائه میدهد :


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...