دکتر پیروز هاشمی


کلینیک دکتر محسن پیروزهاشمی

این کلینیک طیف وسیعی از کاشت مو، خدمات زیبایی پوست و مو و جوان‌ سازی صورت را ارائه می‌دهد و با برترین کلینیک‌ های زیبایی در سطح جهان رقابت می‌کند.

ارائه خدمات باکیفیت، استفاده از دستگاه‌های مدرن و به‌کارگیری روش‌های جدید باعث شده تا تصویر جوانی حرف اول را در میان کلینیک‌ های زیبایی ایرانی بزند.

این مرکز همواره در تلاش است تا بتواند با ارائه خدماتی باکیفیت و متنوع، نیاز تمام مراجعه‌کنندگان خود را برطرف نماید. برخی از مهم‌ ترین خدمات این کلینیک به شرح زیر است:

تمامی خدمات این کلینیک، تحت ‌نظر متخصصان باتجربه انجام می‌شود. همچنین دستگاه‌های بسیار پیشرفته و مدرن موجود در کلینیک، باعث شده تا مراجعه‌کنندگان بتوانند در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کمترین عارضه، به نتیجه دلخواه خود برسند.

این کلینیک نسبت به دیگر رقبای خود برتری‌هایی دارد که باعث شده تمامی مراجعه‌کنندگان، تبدیل به مشتریان وفادار آن شوند. نزدیک به 20 سال از تأسیس این کلینیک می‌گذرد و افراد بسیاری توانسته‌اند با عمل‌های زیبایی در این کلینیک، جوانی و زیبایی خود را بازیابند.

همچنین فضای کلینیک به نحوی طراحی شده که مراجعه‌کنندگان در طول عمل‌های زیبایی، در آرامش کامل قرار داشته و از هرگونه استرس و اضطراب به‌دور باشند.

دکتر پیروزهاشمی با چندین سال سابقه کاشت مو به‌طور تخصصی، توانسته به‌عنوان بهترین دکتر کاشت مو تهران شناخته شود.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...