دکتر پریسا عظیمی نژادان


فلوشیپ فوق تخصصی جراحی سینه از آمریکا و فرانسه

من در تبریز در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم . پدرو مادرم هر دو مهندس فوق لیسانس کشاورزی و کارمند بودند. من یک خواهر کوچکتر از خودم دارم. دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه بوعلی سینا تبریز که توسط خواهران روحانی فرانسوی اداره میشد به اتمام رساندم و فارسی و فرانسه را همزمان یاد گرفتم.

دوره دبیرستان با خاطرات جنگ و بمباران توام بود. در سال ۱۳۶۵ با رتبه ممتاز از دبیرستان فارغ التحصیل شدم. همان سال در کنکور پزشکی قبول و وارد دانشگاه تبریز شده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل شدم. در همان سال در امتحان ورودی تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران شرکت کرده و قبول شدم و در سال ۱۳۷۸ فارغ التحصیل گردیدم. بلافاصله در امتحان پره برد و بورد تخصصی جراحی قبول شدم. دو ماه بعد بعنوان جراح عمومی بیمارستان فیروز آبادی شهرری شروع به کار کردم.

پس از طی چند سال و به دلیل احساس نیاز به کار فوق تخصصی برای تحصیل در رشته فوق تخصص جراحی پستان اعم از عمل زیبایی سینه و سرطان و بازسازی و همچنین جراحی زیبایی شکم عازم آمریکا شدم و در شیکاگو شیوه هایی نوین جراحی سرطان پستان و بازسازی آن و نحوه اداره و راه اندازی کلینیک پستان را آموختم. در سال ۱۳۸۵ به ایران بر گشتم و سال ۱۳۸۶ برای تکمیل آموخته هایم به فرانسه رفتم. دو سال در پاریس و نیس هر آنچه مربوط به پستان بود را یاد گرفتم. از جراحی میکروسکوپی گرفته تا سونوگرافی پستان، در انستیتو پستان پاریس کار کردم.

عضو جامعه جراحان پستان امریکا و انجمن سنولوژی فرانسه شدم. در سال ۱۳۸۸ به ایران بازگشتم و کار خود را شروع کردم. پس از آن به صورت متوالی جهت به روز کردن اطلاعاتم در کنفرانسهای علمی در آمریکا و اروپا شرکت می کنم. بیمارانم را بسیار دوست دارم و هر آنچه از دستم بر می آید برایشان انجام می دهم. همیشه آرزو میکنم خدمت بی عیب و نقص برایشان ارائه دهم.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...