کلینیک دکتر پاکدل


کلینیک زیبایی دکتر پاکدل با 18 سال فعالیتی که در زمینه زیبایی داشته ،رضایت شما عزیزان از خدماتی که ما براتون انجام میدیم رو هدف اصلی خود قرار داده و امیدواریم بتونیم در این راه با حمایت شما دوستان بهترین ها رو رقم بزنیم.

تمامی پرسنل این کلینیک در محیطی صمیمی در کنار هم فعالیت می کنند، مهم ترین اولویت کلینیک پاکدل مسئولیت پذیری و مراقبت لحظه به لحظه مراجعین است، به همین علت تمام پرسنل کلینیک در تمام ساعات فعالیت با روی خوش و مهربانی با مراجعین برخورد می کنند.شعار ما همیشه ارائه خدمات صادقانه همراه با آگاهی مراجعه کننده است

کلینیک زیبایی دکتر پاکدل دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت که توانسته است با بهره مندی از آخرین تکنولوژي و پیشرفته ترین تجهیزات که دارای بالاترین استانداردهای مورد تایید وزارت بهداشت و درمان ایران و نیز استانداردهای FDA می باشد کلیه خدمات خود را ارائه نماید .
کلینیک زیبایی دکتر پاکدل از ﻣﺠﺮب ﺗﺮﯾﻦ ﭘﺰﺷﮑﺎن زﯾﺒﺎﯾﯽ ،ﺑﺮای رﺳﺎﻧﯿﺪن ﺷﻤﺎ ﺑﻪ آﻧﭽﻪ ﮐﻪ اﯾﺪه آﻟﺘﺎن می باشد ﺑﻪ ﻫﻤﮑﺎری ﮔﺮﻓﺘﻪ است .

هر میهمان در كلینیك دکتر پاکدل ،قبل از شروع مراحل درمانی تحت مشاوره رایگان پزشكان قرار می گیرد و بعد از این مرحله با ارجاع به كارشناسان و پزشكان مركز به سمت مسیر نهایی درمانی هدایت می شود این مركز در زمینه های مجزای درمان پوستی ، زیبایی پذیرای همه كسانی است كه خواهان بازگرداندن جوانی به پوست خود هستند و همچنین دارای بهترین پزشک کاشت مو میباشد که آماده خدمت رسانی است.

کلینیک دکتر پاکدل یکی از بهترین کلینیک های تخصصی پوست و مو در ایران است که مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان دارد، این کلینیک از ابتدا، تلاشش در جهت ارائه خدمات تخصصی و موثر در زمینه پوست، مو، لیزر و زیبایی، کاشت مو ،کاشت ابرو،کاشت ریش و سبیل با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز دنیا بوده است.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...