کلینیک دکتر مسعود جعفری


این کلینیک تحت نظر کادر مجرب شامل متخصصین فارغ التحصیل از دانشکده علوم پزشکی تهران و بهترین دانشگاه های پزشکی دنیا مشغول به فعالیت است. فیلرها و سایر مواد اولیه مصرفی در این مرکز از بهترین برندهای موجود در بازار ایران و حتی دنیا انتخاب شده اند و دکتر دکتر مسعود جعفری هم به عنوان بهترین پزشک کاشت مو شناخته شده است.

این مرکز تخصصی پوست و زیبایی  دارای  تأییدیه وزارت بهداشت بوده و تحت نظر دکتر مسعود جعفری در حال فعالیت می باشد.

دکتر مسعود جعفری فارغ التحصیل ممتاز دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران (بیمارستان رازی) می باشند. ایشان رشته تخصصی پوست، مو، زیبایی و لیزر را زیر نظر برترین اساتید مجرب ایران به اتمام رسانده و بعد از تحصیلات تخصصی، در زمینه ویزیت و درمان بیماری های پوست و مو و همچنین در زمینه زیبایی و لیزر تجربه بالینی زیادی کسب نموده اند.

هدف نهایی کلینیک افزایش رضایت مراجعه کنندگان از ظاهرشان و القای حس مثبت و افزایش اعتماد به نفس در بین عزیزان می باشد. تمام فعالیت های این کلینیک مخصوصا کاشت مو توسط متخصص پوست و مو انجام می شود. رویکرد کلینیک تحت عنوان شعار کلینیک قابل توصیف است

دکتر مسعود جعفری، متولد تبریز ومتخصص پوست، مو و زیبایی است که در زعفرانیه تهران مطب دارد. وی تکنیک و تخصص ویژه ای در زمینه لیفت با نخ و فرم دهی بینی دارد.

دکتر جعفری حضور فعال و گسترده همیشه در کنگره ها و سمینارهای پوست و مو دارد.

از جمله تجارب دکتر مسعود جعفری می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

🔸 کلینیک تخصصی بیمارستان رازی وابسته به دانشکده علوم پزشکی دانشگاه تهران (۹۱-۹۵

🔸 بیمارستان بعثت نیرو هوایی (از ۱۳۹۱)

🔸 کلینیک تخصصی پوست و مو آرمان الهیه و کمالی

🔸 درمانگاه مهر شهر پرند

🔸 درمانگاه دارالشفا حضرت مهدی (عج) قرجک ورامین

🔸 مطب شخصی واقع در زعفرانیه از سال ۹۷ تاکنون

دکتر مسعود جعفری در زمینه های مزوتراپی، خال برداری، فرم دهی بینی، پاکسازی پوست، رفع چاقی موضعی، لیفت و جوانسازی با نخ، بیماری های پوست و مو، تزریق ژل، بوتاکس و چربی و لیزر موهای زاید خدمات ویژه ای ارائه می دهند و فعالیت دارند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...