دکتر کوثر هدایت


دکتر کوثر هدایت در دی ماه 1363 در اصفهان در خانواده ای مذهبی به دنیا آمدند و یک سال بعد برای ادامه تحصیلات دانشگاهی پدر و مادر به تهران عزیمت کردند.

در سال 1381 با معدل دیپلم 20 از دبیرستان روشنگر فارغ التحصیل شدند و در همان سال وارد رشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی شدند. در دوران تحصیل در دانشگاه همیشه جزء نفرات برتر بودند و همراه با تحصیل در رشته پزشکی به امر پژوهش هم علاقه مند بودند که حاصل آن چندین مقاله در ژورنال های مطرح بود. همچنین ایشان در کنار اساتیدی مانند آقای دکتر شهرام یزدانی به مطالعه منابع مطرح کشور های دیگر در زمینه های اقتصاد پزشکی و مدیریت پزشکی پرداختند. در سال ۱۳۸۶ در المپیاد کشوری پزشکی به کسب مدال طلا در حوزه انفرادی و مدال برنز در حوزه گروهی شدند. در دوران تحصیل در دانشگاه علوم پزشکی و شهید بهشتی در محضر اساتیدی مثل آقای دکتر پرویز طوسی و آقای دکتر بهروز باریک بین به رشته پوست و مو علاقه مند شدند.

از سال 1390 تا 1394 با معدل 18.14 پزشکی عمومی خود را به پایان رساندند و در همان سال موفق به کسب رتبه برتر آزمون تخصص رشته پوست و مو دانشگاه تهران شدند و در سال ۹۰ تا ۹۴ در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی پوست رازی دانشگاه تهران مشغول به درمان بیماران شدند و در محضر اساتیدی مانند استاد دکتر شیدا شمس، جناب آقای دکتر کامران بلیغی، جناب آقای دکتر حسن صیرفی، دکتر حسین مرتضوی، دکتر امیر هوشنگ احسانی، دکتر نرگس قندی، دکتر محمد گلشنی، دکتر میرم دانش پژوه و بسیاری از اساتید مطرح ایران به تحصیل و کسب تجربه در زمینه بیماری های پوست مو و ناخن و انجام کارهای لیزری مشغول شدند. در سال ۱۳۹۴ با کسب نمره عالی 135 موفق به کسب بورد تخصصی این رشته شدند و به عنوان بهترین دکتر کاشت مو معرفی شدند و سپس به منظور گذراندن طرح پزشکی خود به ایلام رفتند و بعد از حدود یکسال در بیمارستان شهدای پاکدشت مشغول به طبابت شدند.

در سال ۱۳۹۵ کلینیک تخصصی پوست مو و لیزر صاحب کوثر را در تهرانسر راه اندازی کردند که هم اکنون با بیش از 50,000 بیمار مشغول به فعالیت می باشد این کلینیک یکی از مجهزترین و به روزترین کلینیک های تخصصی پوست و مو و زیبایی به خصوص کاشت مو در غرب تهران می باشد.

این کلینیک به منظور رفاه بیماران عزیز و حفظ سلامت و زیبایی این عزیزان از کادری کاملا تخصصی با حضور متخصصان مطرح تهران در کنار به روز ترین تجهیزات لیزری و جراحی و استفاده از داروها و مواد مورد تایید وزارت بهداشت بهره می برد.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...