کلینیک دکتر مهسا هنرور


کلینیک دکتر مهسا هنرور

کلینیک زیبایی و لیزر مو دکتر هنرور از بهترین کلینیک های زیبایی و از بهترین کلینیک های لیزر مو در غرب تهران در منطقه ستارخان میباشد.

خدمات کلینیک شامل درمان مشکلات پوست و مو ناشی از روند پیری و بیماری، لیزر موهای زائد و جوانسازی پوست است.

خدمات تخصصی ما با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا و کادر پزشکی مجرب انجام می شود. خدمات ما برای همه افراد اعم از بانوان و آقایان است.

در این کلینیک رفع چین و چروک پوست، درمان اسکار و زخم های پوستی ، آستریا، افتادگی و شل شدگی پوست، آکنه فعال و زخم های آن، افتادگی پلک و … با استفاده از روش های مدرن، مطمئن و بی خطر انجام می شود. خدمات تزریق ژل، چربی و بوتاکس با استفاده از بهترین مواد انجام می شود.

لیزر موهای زائد کل بدن بانوان و بالاتنه آقایان نیز انجام می شود.

کلینیک زیبایی و لیزر موهای زائد دکتر هنرور با تجربه ای بیش از یک دهه مجهز به بهترین دستگاه های دنیا و کادر پزشکی مجرب می باشد. خدمات ما در کلینیک هنرور بر سه پایه اصلی مراقبت ، تشخیص و درمان است.

این مرکز با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تیم پزشکی جوان و با مهارت انواع خدمات مراقبت پوست و مو، جوانسازی پوست و لیزر مو را ارائه می دهد.

برخی از خدمات ما در زمینه لیزر عبارتند از لیزر موهای زائد بانوان، لیزر مو آقایان، لیزر کیوسوییچ و co2 فرکشنال می باشد.

خدمات ما در زمینه پوست شامل پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری های پوستی است. به صورت تخصصی ما خدمات لایه برداری و جوانسازی پوست را با استفاده از روش های میکرونیدلینگ، مزوتراپی، مزومیکرونیدلینگ، آر اف فرکشنال، کروبوکسی تراپی، هایفوتراپی، تزریق ژل و چربی، بوتاکس، رفع و پاکسازی تتو و لک و … 


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...