دکتر فرزاد پناهی


دکتر فرزاد پناهی بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم و پهلو تهران

دکتر فرزاد پناهی دارای بورد تخصصی جراحی عمومی با گرایش زیبایی بهترین دکتر جراحی زیبایی شکم و پهلو تهران و همچنین بهترین جراح زیبایی سینه در تهران با بیش از 20 سال تجربه و با دستانی هنرمند و اندیشه ای پویا در پیکرتراشی مدرن و با استعانت از خداوند خالق زیبایی ها ، این موهبت الهی را به شما هدیه می نماید.

ایشان با عضویت در کالج جراحان آمریکا در حوزه ی بین المللی نیز به عنوان مدرس دوره های  Post Graduate نقش شایانی را در پیشرفت علمی این حوزه در جهان دارا می باشند.

در عین حال با عضویت در انجمن جراحان اروپا ، با انجام سفرهای تحقیقاتی و دوره های تکمیلی در کشور های انگلستان ، استرالیا ، آلمان ، چین ، امارات و ترکیه و چندین کشور دیگر توشه ی علمی تحقیقاتی لازم را در حوزه ی جراحی زیبایی کسب نموده اند.

آنچه کلینیک جراحی برگ سبز را از دیگران متمایز می نماید ، هدایت بیمار برای میل به رضایتمندی بر اساس توافق به عمل آمده با پزشک ، از طریق مشاوره قبل از عمل ، تلفنی ، پیامک ، خدمات پرستاری در منزل و رسیدگی کامل حین دوران نقاهت و مشاوره زیبایی در خصوص عمل انجام شده بعد از دوره نقاهت تا نیل به نتیجه ی نهایی می باشد.

ممیزه ی دیگر کلینیک جراحی برگ سبز فدا کردن کمیت برای ایجاد کیفیت بهتر بوده که با حداقل برش های ممکن و انجام بهترین و زیباترین متد های بستن زخم جراحی می باشد ، کمترین آثار اسکار را به جای می گذارد.

بالاترین و ارزشمندترین هدیه ای که بعد از خلق زیبایی ها توسط کلینیک جراحی زیبایی برگ سبز به متقاضیان ارائه می شود صداقت ، پاکی و دوستی است.

ایشان ضمن رعایت شعار “اول سلامت بعد زیبایی” ، هیچگاه تحت هیچ شرایطی جان بیمار را در معرض تهدید و عوارض جانبی ناخواسته قرار نخواهد داد.

وی با تفکیک تخصصی تیم های جراحی حوزه های مختلف زیبایی و ایجاد تیم های جراحی مامو ، لیپو ، رینو ، لیفت های مختلف اندام های بدن ، مفتخر است که از بهترین ها برای ایجاد بهترین ها سود برد.

از خدمات ایشان میتوان به موارد زیر اشاره کرد :


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...