دکتر افسانه ثنایی


دکتر افسانه ثنایی فوق تخصص جراحی پلاستیک ترمیمی، زیبایی از دانشگاه تهران و فارغ التحصیل سال 1377 می باشد. وی از سال 1381 به طور اختصاصی در زمینه جراحی پلاستیک فعالیت می نماید و طی سالهای فعالیت خود دوره های علمی و عملی متعدد را جهت یادگیری تکنیک های جدید در جراحی پلاستیک در خارج از کشور ( آمریکا، ایتالیا، دبی) گذرانده است.

وی بعد از چند سال با انواع دستگاه های لیپوساکشن ( واترجت ، اولتراسونیک و ویبریشن پنوماتیک)، اولین کسی است که لیزر لیپولیز را در سال 2006 در ایران متداول کرده است و موفقیت چشمگیر این روش توسط وی زبانزد می باشد. طی سال‌های اخیر تجربه بسیار بالای وی باعث شده نتایج کار وی بسیار متمایز از سایر پزشکان باشد. نکته بسیار متمایز کننده دکتر ثنایی در زمینه لیزر لیپولیز علاوه بر تجربه و مهارت وی، استفاده از تیم تخصصی و همچنین استفاده از یک نوع بی حسی موضعی منحصر به فرد می باشد که امنیت و راحتی و عدم بروز عوارض را به همراه دارد.

لازم به ذکر است روش اختصاصی دکتر ثنایی در جراحی های سینه ( جراحی زیبایی سینه بالا کشیدن سینه ، کوچک کردن سینه و قرار دادن پروتز جهت بزرگ نمودن سینه) نتایج بسیار متمایزی نسبت به سایر جراحان به همراه دارد ، به گونه ای که نتایج جراحی به صورت سینه هایی با حداقل برش در جراحی سینه ( حذف برش عرضی زیر سینه در 90% موارد ) می باشد. همچنین بکارگیری تکنیک جدید بهتر فیکس کردن بافت سینه به قفسه سینه ، فرم سینه برجستگی قابل توجهی داشته و فرم آن طی سالیان هم محفوظ می‌باشد.

ایشان به عنوان یکی از بهترین جراحان زیبایی سینه تهران نیز شناخته میشوند.


تماس با ما


ارسال نظر

Loading...