هزینه کاشت مو چقدر است؟

هزینه کاشت مو چگونه محاسبه میشود؟

هزینه کاشت و پیوند موی سر و صورت در آقایان و خانم ها نسبت به یک سری شرایط و برای هر تار مو محاسبه میشود و عوامل زیادی روی قیمت ها تاثیر میگذارند که در سال 1400 هزینه ها کاملا تغییر کرده اند که در این مقاله با آنها آشنا میشوید.

ایستگاه زیبایی
ایستگاه زیبایی

در سر تا سر جهان افراد زیادی هستند که بنا بر دلایل مختلف دچار ریزش مو شده اند و بسیار هم از این مشکل رنج میبرند و حتی شاید از روش های مختلفی برای حل این مشکل استفاده کرده باشند و جواب نگرفته باشند.

امروزه روشی نوین برای داشتن موهای زیبا ایجاد شده است به نام کاشت مو که حتما با آن آشنایی دارید.

افرادی که قصد انجام کاشت و پیوند مو را میگیرند ، محال است که به هزینه و قیمت کاشت مو فکر نکرده باشند.

شاید پیش خودتان بگویید میتوان با تماس با کلینیک های مختلف میتوان از هزینه آگاهی پیدا کرد اما اصلا اینطور نیست چون مشاوره ها کاملا دقیق نیست و این قیمت ها در افراد مختلف ، متفاوت است و بستگی به مواردی دارد که در این مقاله از مجله ایستگاه زیبایی به ذکر این نکات و موارد پرداخته ایم تا شما را کاملا آگاه کنیم.

 

هزینه و قیمت کاشت مو

هزینه و قیمت کاشت مو چقدر است یا هزینه کاشت مو چگونه محاسبه میشود از سوالاتی هستند که افراد زیادی به دنبال جواب آنها هستند.

همانطور که گفته شد یکی از روش های مطمئن و تایید شده توسط سازمان بهداشت جهانی برای رشد دوباره موها و بازگشت جوانی و زیبایی خانم ها و آقایان ایجاد شده است و افراد زیادی از آن استفاده کرده اند و نتایج قابل قبول و رضایت بخشی دریافت کرده اند ، کاشت مو میباشد.

پیشرفت علم و تکنولوژی باعث شده است تا این روش برای تمامی افراد که دارای شرایط مناسب باشند در تمامی نقاط کشور یا حتی جهان انجام شود.

نعرفه قیمت پیوند مو در کلینیک های مختلف ممکن است متفاوت باشد و تعیین آن نیاز به مراجعه حضوری و معاینه داشته باشد.

حالا وقتی شما برای پیوند مو به کلینیک تخصصی مراجعه میکنید حتما در جلسات مشاوره بحث هایی در مورد هزینه این خدمات هم وجود دارد زیرا امروزه نسبت به گرانی های زیادی که در کشور ما حاکم شده است ، هر کسی قبل از اینکه بخواهد کاری انجام دهد باید شرایط مالی خود را بررسی کند.

زمانی که شما تصمیم به استفاده از این خدمات گرفتید ابتدا باید پرس و جو و مشورت های لازم را انجام دهید تا بتوانید یک کلینیک معتبر با پزشکانی معتبر پیدا کنید و بهترین نتیجه را دریافت کنید.

وقتی شما به کلینیکی مراجعه میکنید ، پزشک متخصص شرایط و موها و مهم تر از همه بانک موی شما را مشخص میکند و نسبت به شرایط شما مناسب ترین روش را انتخاب میکند که هر کدام از این روش ها دارای قیمت های متفاوتی هستند.

یک کلینیک کاشت مو باید حداقل دارای یک متخصص پوست و مو، پزشک جراح، پزشک عمومی، پرستاران و دستیاران کاشت، منشی وخدمه دیگر می باشد که بهترین خدمات را به متقاضی پیوند مو ارائه دهند و باید دقت داشته باشید به علت پرداخت هزینه های کمتر سلامتی خود را به خطر نیندازید.

علاوه بر روش انتخابی موارد دیگری هم هستند روی قیسمت نهایی تاثیر گذارند که در ادامه کاملا با آنها آشنا میشوید و میتوانید برای آگاهی از قیمت های تقریبی درباره کاشت مو ، با شماره های ما تماس بگیرید.

 

عوامل موثر روی هزینه و قیمت کاشت مو

قیمت کاشت هر گراف روی سر

منطقه جغرافیایی کلینیک

شاید باور این مورد برایتان سخت باشد اما واقعا اینکه کلینیک در کدام شهر یا در کجای شهر باشد روی قیمت این خدمات تاثیر گذار است و قیمت کاشت مو در شهر ها ، متفاوت است.

همچنین نکته مهمی که وجود دارد شرایط مکان کلینیک است مثلا کلینیک در مرکز شهر یا خارج از شهر ، در محدوده ترافیک قرار دارد یا خیر ، در منطقه شلوغ شهر است یا خلوت و ده ها مورد دیگر که همگی روی قیمت تاثیراتی میگذارند.

در این بین لازم است بگوییم که در زمینه زیبایی پوست و مو ایران دارای رتبه بالایی است و از بیشتر کشور ها کاملا پیشرفته تر است و اما به دلیل رقابت شدید بین پزشکان و کلینیک های زیادی که در ایران وجود دارند ، قیمت ها نسبت به سایر کشور ها کاملا به صرفه تر است.

کلینیک کاشت مو انتخاب شده

شاید پزشکانی را دیده باشید که در دو کلینیک مشغول به ارائه خدمات یکسان هستند اما هزینه در کلینیک بیشتر از کلینیک دیگر است.

این مورد نسبت به شرایط کلینیک است که روی قیمت تاثیر میگذارد.

البته کلینیک های معتبر زیادی هستند که خدماتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب ارائه میدهند تا هم مشتریانی جذب کنند و هم رضایت آنها را جلب کنند.

وسعت طاسی و بانک مو

زمانی که فردی بخواهد کاشت و پیوند مو برای سر یا ریش انجام دهد ، نکته ای که باید به آن توجه کند وسعت طاسی یا کم پشتی و وضعیت و میزان مقاومت در برابر ریزش مو است که این موارد هم روی قیمت تاثیر میگذارد.

اما اینکه طاسی در چه ناحیه‌ای و با چه مساحتی اتفاق افتاده باشد، نوع طاسی و میزان غنی بودن و قابل‌استفاده بودن بانک مو از مهم‌ترین عوامل تعیین‌کننده هزینه کاشت مو هستند. همچنین این مورد در تعیین اینکه شما برای رسیدن به نتیجه دلخواه به چه تعداد جلساتی نیاز دارید، بسیار اهمیت دارد.

تراکم مد نظر کاشت

زمانی که به یک کلینیک مراجعه میکنید برای استفاده از این خدمات ، یکی از مهم ترین سوالاتی که پرسیده میشود این است که میخواهید موهایتان تا چه اندازه تراکم پیدا کند.

طبیعتا هرچقدر تراکم بیشتر باشد قیمت هم بیشتر میشود.

روش کاشت مو

از مهم ترین عواملی که روی این قیمت ها تاثیر گذار است همین روش انتخاب شده و مناسب برای متقاضی است که برای پیوند مو یا ابرو و یا ریش انتخاب میشود.

رروش های قدیمی که با تیغ و بخیه و با این شرایط انجام میشوند ، قیمت های کمتری نسبت به روش های نوین که با دستگاه های مخصوص انجام میشوند دارد.

تخصص و مهارت پزشک

تخصص ، مهارت ، مدرک تحصیلی و ده ها موردی هستند که تاثیرات کمی روی این هزینه ها میگذارند.

تعداد جلسات و زمان

برای این خدمات نسبت به شرایط متقاضی و روش انتخاب شده تعداد جلسات و زمان مورد نیازی مشخص میشود که این موارد هم روی قیمت تاثیری میگذارند.

 

هزینه کاشت مو با روش های مختلف

عمل زیبایی کاشت مو باعث شده تا فولیکول های مو که آسیب دیده اند و دچار ریزش شده اند ، دوباره ترمیم شوند و مثل قبل یا حتی بهتر از قبل دوباره شروع به رشد کنند که این فرایند طی سه مرحله : برداشت فولیکول ها از ناحیه اهدا کننده ، نگهداری و آماده سازی فولیکول ها و کاشت فولیکول ها در ناحیه گیرنده انجام میشود.

این عمل دارای روش های مختلفی است که امروزه با پیشرفت علم و تکنولوژی در این زمینه ، تقریبا تمامی این روش ها کم تهاجمی یا با حداقل تهاجم شده اند که علاوه بر اینکه نتایج بسیار خوبی دارند ، عوارض جانبی آنها بسیار کم و بی خطر شده است و همچنین هزینه های مالی و زمانی که صرف میکنید نسبت به نتیجه ای که میگیرید بسیار به صرفه است و به همین علت تمامی روش ها در جای خودشان عالی هستند.

همانطور که در ابتدا گفته شد این روش ها دارای قیمت های متفاوتی دارند که در ادامه به طور کامل به ذکر آنها پرداخته ایم.

 

هزینه کاشت مو به روش SUT

هزینه کاشت مو به روش های مختلف

کاشت مو به روش sut جدید ترین روش پیوند مو میباشد که برای برداشت ، انتقال و کاشت فولیکول ها از دستگاه های دقیق و پیشرفته استفاده میشود که این دستگاه ها سرعت بالایی دارند و عمل را در یک یا نهایتا دو جلسه به اتمام میرسانند.

قیمت این روش بسیار مناسب است و نسبت به شرایط مختلف تعیین میشود که با تماس با ما میتوانید از این قیمت ها آگاه شوید.

 

هزینه کاشت مو به روش FUT

کاشت مو به روش fut از قدیمی ترین و سنتی ترین روش ها در این زمینه است که همراه با تیغ و بخیه و خونریزی ، به طوری که قسمتی از پوست سر برداشته میشود و فولیکول های سالم موجود در آن به صورت نواری در ناحیه مورد نظر کاشته میشوند.

این روش به دلیل اینکه قدیمی است و تقریبا تهاجمی شناخته شده است ، قیمت کمتری نسبت به سایر روش های جدیدتر دارد.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش FIT

یکی دیگر از روش های این خدمات ، کاشت مو به روش FIT می باشد که برخلاف روش FUT فولیکول ها واحد برداشت می شود و به صورت واحدی نیز کاشته می شوند. برداشت فولیکول ها به این روش باعث شده است که جراح دقت و حساسیت زیادی به خرج دهد تا فولیکول ها آسیب نبینند از این رو زمان زیادی نیز مصرف می شود به همین دلیل نسبت به روش های دیگر هزینه زیادی دارد.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش fue و super fue

هزینه کاشت مو جلوی سر

کاشت مو به روش fue و super fue از بهترین و تضمینی و مورد اعتماد ترین راه ور وش های پیوند مو و بازگردانی زیبایی و جذابیت در افراد است که بریا افراد زیادی به صورت حرفه ای انجام شده و نتایج خوبی هم در پی داشته است.

این روش ، روشی عجیب و شگفت و انگیز و غیر متعارفی نیست فقط به دانش و مهارت و دستگاه مخصوصی نیاز دارد که پزشکان محدودی در ایران دارای این چنین شرایطی هستند و به همین احتمال قیمت بالای این روش نسبت به سایر روش ها وجود دارد.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش MFIT

از جدید ترین روش های کاشت مو در ایران ، کاشت مو به روش mfit است که به تازگی در کشور ما رواج پیدا کرده است و کاملا کاملا با سبک و روش کاشت موی FIT انجام می شود با این تفاوت که در مرحله برداشت گرافت های مو با دقت و ظرافت بسیار بالاتری برداشت می شوند.

این دقت و ظرافت باعث نتیجه بهتر و عوارض جانبی کمتر و همچنین قیمت مناسب این روش میشود.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش BHT

در خصوص هزینه این خدمات باید گفت که به عوامل مختلفی بستگی دارد که برای هر فرد میتواند متفاوت باشد.

از جمله تعداد گرافت‌های لازم جهت پیوند مو که براساس ناحیه پیوند تعیین می‌گردد. به همین خاطر هزینه کاشت مو به روش BHT با سایر روش‌های کاشت مو تقریبا مشابه است و بستگی به مقدار ریزش و طاسی و قسمت اهدا کننده دارد.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش DHI

کاشت مو به روش DHI در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است و به گونه ای است که فولیکول های مو به صورت جداگانه توسط یک قلم ویژه پزشکی به نام با نام Choi Implanter یا Choi Pen ، برداشته میشوند و زیشه ها در شکاف های باز شده کاشته میشوند.

به خاطر نیاز این روش به یک سری تجهیزات پیشرفته ممکن است در برخی کلینیک ها قیمت های بالایی داشته باشد.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش FCI

هزینه کاشت مو در تهران

در سایر روش ها ، جراحان فولیکول های مو را از ناحیه اهدا کننده استخراج میکنند و در ناحیه گیرنده قرار میدهنداما در این روش فولیکول های مو را از منطقه بانک مو جدا میکنند و در یک محیط مناسب آزمایشگاهی قرار میدهند و شرایطی برای رشد آنها فراهم میکنند.

سپس فولیکول های پرورش یافته آزمایشگاهی را که قدرت رشد و زایش دارند را روی سر میکارند و این فولیکول ها همینطور به رشد خود ادامه میدهند و قسمت های خالی و طاس و کم پشت سر را محو میکنند.

هزینه کاشت مو به روش FCI هم بستگی به مواردی دارد که میتوانید با مراجعه به کلینیک یا تماس با ما از آن آگاه شوید.

 

هزینه کاشت مو به روش FUG

کاشت مو به روش FUG هم یکی از بهترین و موثر ترین روش های پیوند مو در حال حاضر است که مانند سایر روش ها دارای مزایا و معایبی است و روش این عمل هم مانند بقیه به این صورت است که فولیکول های مو از بانک مو استخراج میشوند و در نواحی طاس و کچل کاشته میشود و بعد از مدتی ظاهری جوان و شاداب برای افراد ایجاد میکند.

برای دریافت اطلاعات بشتر و آگاهی از قیمت ها با ما تماس بگیرید.

 

هزینه کاشت مو به روش ترکیبی و سوپر ترکیبی

کاشت موی ترکیبی همانطور که از اسمش پیداست ترکیب دو روش FIT و FUT است که ترکیب این روش باعث میشود نتایج بهتری ایجاد شود و ضعف این دو روش ، در روش ترکیبی پوشانده شود.

کاشت مو به روش سوپر ترکیبی هم از موثر ترین روش های پیوند مو است که اساس این روش به این صورت است که برداشت همزمان گرافت های مو به روش های SUT و FUT می باشد.

هزینه کاشت مو به روش ترکیبی و سوپر ترکیبی هم بستگی به مواردی دارد که میتوانید با مراجعه به کلینیک یا تماس با ما از آن آگاه شوید.

 

قیمت کاشت هر تار یا گراف مو

هزینه کاشت مو در سال 1400

همانطور که میدانید خدمات تخصصی مانند عمل کاشت مو یا سایر عمل های زیبایی دارای قیمت های مشخص و تعیین شده نیستند و به همین دلیل نیمتوان گفت هر جایی که قیمت پایینی دارد ، کیفیت کمی دارد یا هرجایی که قیمت بالایی دارد کیفیت بالایی هم دارد.

تعیین قیمت پیوند مو بر اساس تعداد تار مو یا صرفا با روش خاصی به هیچ وجه صحیح نمی باشد و تعداد گرافت کاشته شده و نوع روش همزمان هزینه کاشت مو را تعیین می کنند.

البته تعیین هزینه بر اساس گرافت در هر روش ممکن است متفاوت باشد. به عنوان مثال پیوند 3000 گرافت مو در نوعی روش ممکن است 6 میلیون تومان باشد. در حالی که همان تعداد در روشی دیگر 8 میلیون تومان هزینه داشته باشد. به طور کلی در سال 1400 قیمت کاشت هر گرافت بین 3000 تا 4000 تومان برآورد شده است.

 

هزینه کاشت مو در سایر کشور ها

همانطور که میدانید ایران کشوری است که مردمش به شدت دنبال زیبایی و سلامت ظاهری خود هستند و پیوند مو هم در چند سال اخیر به یکی از پر درخواست ترین خدمات زیبایی تبدیل شده است و پزشکان و جراحان هم ترجیح میدهند به جای اینکه در سایر کشور ها درآمد زایی و خدمت رسانی کنند ، در کشور خودشان ایران این کار ها را انجام دهند و امروزه به دلیل وجود تعداد زیادی جراح و پزشک در این زمینه ، به خاطر رقابت ريال قیمت ها نیز کاملا مناسب و منصفانه نسبت به کشور های دیگر هستند.

قیمت کاشت مو در کشورهای پیشرفته دنیا مانند آلمان، فرانسه، کانادا، انگلستان و آمریکا حدود 15000 تا 25000 دلار می باشد. هزینه تقریبی کاشت مو در تهران به عنوان پایتخت و مهمترین شهر توریست پزشکی ایران حدود 500 تا 1000 دلار می باشد. به همین دلیل مقصد بیشتر متقاضیان ایرانی و غیر ایرانی مقیم خارج از کشور جهت کاشت مو، کشور ایران و ترکیه می باشد.

نکته قابل توجه این است که در سال های اخیر و به دنبال کاهش ارزش ریال در کشور و قیمت بالای دلار در ایران تعداد متقاضیان پیوند مو از سایر کشورهای دنیا بسیار بیشتر شده است.

 

هزینه کاشت موی خانم ها و آقایان در سال 1400

در بین تمامی کسانی که قصد قصد کاشت مو ، کاشت ریش یا کاشت ابرو دارند یک سری افراد هستند که به دنبال کمترین هزینه برای انجام عمل هستند و برخی هم تصور میکنند هزینه بیشتر برای انجام این خدمات باعث نتیجه بهتر و کیفیت بالاتر میشود.

همه این افراد تصوری اشتباه دارند و اصلا اینطور نیست.

استفاده از این خدمات در کلینیک هایی که قیمت خیلی کمی دارند ، کمی نگران کننده است و ممکن است که بعد از گذشت مدتی شاهد عوارض متعددی باشد که برای درمان آنها باید هزینه ای چند برابر هزینه کاشت مو با قیمت بالاتر را صرف کنید.

همچنین قیمت های خیلی بالا هم برای پیوند مو کمی عجیب است زیرا پزشکان و کلینیک های مشهور و معتبر که به کار خود دارند ، عدالت را رعایت میکنند و حتما اینطور نیست که هزچه بیشتر هزینه کنید باید حتما نتیجه بهتری دریافت کنید.

پس به شما خانم یا آقای عزیز پیشنهاد میکنیم به دنبال کلینیک و پزشکانی باشید که خدمات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا ارائه دهند و مشتریان قبلی آنها کاملا راضی باشند.

در کل میتوان گفت هیچ ارزانی بی دلیل نیست و هیچ گرانی ای تضمین کننده کیفیت بالا نیست.

 

ارزان ترین روش کاشت مو

هزینه کاشت مو

هزینه کاشت مو به روش FUT نسبت به سایر روش های کاشت مو بسیار پایین تر می باشد. در این روش به دلیل اینکه برداشت فولیکول های مو بصورت یکجا و به سرعت انجام می شود لذا مدت زمان پیوند مو کاهش می یابد. این سرعت عمل باعث می شود هزینه این عمل نیز ارزان تر از سایر روش های کاشت مو باشد.

اما در روش FIT به این دلیل که فولیکول ها بصورت تکی و با حساسیت بالایی از بانک مو برداشت می شود و زمان بیشتری هم صرف آن می شود، در نتیجه هزینه بیشتری نسبت به روش FUT دارد.

 

هزینه کاشت مو در تهران

عمل جراحی کاشت مو بهتر است در کلینیک ها و مراکز معتبر پیوند مو انجام شود تا در صورت ایجاد عوارض ، پزشک مورد نظر پاسخگو باشد و مشکل را حل کند.

این نوع جراحی از عمل های حساس است و توصیه میکنیم حتما قبل از هر اقدامی مشورت و پرس و جو های لازم را انجام دهید تا به یک کلینیک معتبر که دارای دستگاه و تجهیزات پیشرفته است و پزشکانی با تجربه دارد مراجعه کنید.

همانطور که گفته شد در تمام استان ها مراکزی برای انجام کاشت مو وجود دارد اما میتوان حدس زد که بیشتر کلینیک های معتبر در پایتخت هستند که هر کدام نسبت به شرایط متقاضی و شرایط کلینیک و پزشک قیمت های مختلفی دارند.

شما میتوانید کلینیک مورد نظر خود را در مطلب بهترین مراکز کاشت مو تهران انتخاب کنید و در جلسات مشاوره از قیمت ها و سایر موارد که باید بدانید آگاه شوید.

 

هزینه کاشت مو در شقیقه ها چقدر است؟

عقب‌ نشینی موی شقیقه یکی از انواع ریزش موی پیشرفته است که معمولاً با کم پُشت شدن موها در کناره‌های پیشانی آغاز شده و نهایتاً منجربه طاسی کامل سر می‌گردد. 

پیوند مو در این ناحیه از سر فرایند منطقه ای پیوند مو است که خانم ها و آقایان زیادی روی این ناحیه بسیار حساس هستند و معمولا از روش fue برای درمان این ناحیه استفاده میشود.

این کار باید در زمان مناسب انجام شود و باید مطمئن شوید که فقط در این قسمت مشکلات مو وجود دارد. در غیر این صورت کاشت مو در ناحیه شقیقه بسیار دقیق است و نتیجه آن بسیار موفق است.

قیمت این خدمات بستگی به میزان کم پشتی یا طاسی افراد دارد.

 

هزینه کاشت مو جلوی سر

هزینه کاشت موی خانم ها

معمولا ریزش موی آقایان از جلوی سرشان آغاز میشود و همینطوری به عقب ادامه پیدا میکند و افرادی که قصد کاشت مو جلوی سر را دارند طبیعتا باید هزینه کمتری نسبت به افرادی که قصد پیوند مو در بالای سر یا کل سر دارند پرداخت کنند زیرا هم تار موی کمتری نیاز دارد و هم زمان کمتری میگیرد.

البته نمی‌توان قیمت دقیق و کلی را اینجا در خصوص هزینه کاشت مو جلو سر عنوان کرد. زیرا شرایط از شخصی به شخص دیگر متفاوت خواهد بود. بنابراین تنها راه اطلاع از هزینه‌ای که باید بابت کاشت مو پرداخت کنید مراجعه حضوری برای انجام بررسی‌های لازم توسط پزشک متخصص در این زمینه است.

 

سوالات متداول

1 . هزینه کاشت در آقایان و خانم ها برابر است؟

به طوزر کلی میتوان گفت جنسیت تاثیری روی هزینه ندارد اما میزان کم پشتی یا طاسی و روش انتخابی و سایر مواردی که در بالا ذکر شد روی قیمت تاثیر میگذارند.

2 . آیا قیمت کاشت در نواحی مختلف متفاوت است؟

بله.قطعا افرادی که قصد کاشت مو جلوی سر ، کاشت مو بالای سر ، یا حتی کاشت و کاشت ابرو دارند باید قیمت های متفاوتی پرداخت کنند که هم میتوانید در جلسات مشاوره از پزشک سوال کنید و هم میتوانید با تماس با ما اطلاعات بیشتر و کامل تری دریافت کنید.

3 . آیا بیمه هزینه کاشت مو را پرداخت می کند؟

خیر، به طور کلی شرکت های بیمه هزینه مورد استفاده در جراحی های زیبایی را پرداخت نمی کند. از آنجا که پیوند مو نیز یک جراحی زیبایی می باشد بیمه هزینه آن را پرداخت نمی کند.

4 . چه سنی برای پیوند مو مناسب است؟

کاشت مو هم موقت است و هم دائمی.اگر در سنین پایین دچار ریزش مو شدید بهتر است کمی صبر کنید که شاید به اتمام برسد اما اگر این ریزش ادامه پیدا کرد باید صبور باشید تا دچار طاسی شوید و بعدا اقدام به کاشت کنید و نتیجه دلخواهتان را بگیرید.

بهترین سن برای این استفاده از این خدمات بین 25 تا 30 سالگی است.

5 . شرایط پرداخت هزینه کاشت مو چگونه است؟

برخی از کلینیک ها هزینه پیوند مو را به صورت قسطی دریافت می کنند و برخی دیگر پیش از عمل تمام هزینه ها از بیمار دریافت می کنند. این موضوع تا حد زیادی به کلینیک محل درمان بستگی دارد.